Reference

Reference

Nejde o to pracovat jen na fyzické vizáži, je potřeba také nahlédnout do svého nitra. Navíc se od Radka pokaždé dozvím něco nového a zajímavého nejen o fungování lidského těla, ale hlavně o emocích a přesvědčení v hlavě.


Jana, 50 let

manažerka, Brno

S Radkem se učím sebelásce. Celý život jsem se snažila zavděčit lidem okolo, což mi vzalo spoustu pozitivní energie. Člověk má pochopit, že není důležitý jen zevnějšek, ale hlavně duševní zdraví, spokojenost a rovnováha, od které se odvíjí vše ostatní. Moc děkuji za podporu a spolupráci při nalezení sebe sama.

Eliška, 30 let

mateřská dovolená, Lysice

Před restartem jsem se citila jako hromádka neštěstí. Byla jsem plná bezmoci, strachu. Neměla jsem žádné cíle, žádnou sebelásku.

Dostala jsem se do těžkých životních chvil, kdy jsem přišla o velmi blízkého člověka. Vytvořila jsem si v sobě obrovské bloky. Strach byl pro mě mocný čaroděj, který mě ovládal.

Rozhodla jsem se to změnit. Chtěla jsem stát nohama pevně na zemi. Nechtěla jsem být ovládaná negativními myšlenkami.

Po programu STRACH-RESTART, jak už sám název napovídá, se opravdu tak cítím. Dnes už se na věci dívám jinak. Troufám si říct, ze již dokážu pracovat se svým strachem. Bloky už jsou téměř minimální. Stále na nich pracuji.

Díky programu jsem si uvědomila, ze musím věci přijmout tak, jak jsou, a umět s nimi pracovat. Našla jsem zase sebelásku, která mi chyběla.

Tenhle program bych doporučila těm, kteří si ve svém životě neví rady. Prochází si těžkým obdobím, chtějí znovu najít sebe.


Šárka, 47 let

Blansko

Před restartem jsem se cítila hrozně. Zemřel mi syn v mladém věku a já nemohla vůbec spát, chodily mi hrozné stavy úzkosti, bušení srdce a strašná lítost, obviňování se.

 Myslela jsem, že to nikdy neskončí a že budu muset začít brát antidepresiva

Hned po první návštěvě pana Radka jsem se cítila mnohem lépe a chtěla jsem ještě víc než zase v klidu spát. Zjistila jsem, že chci změnit mnohem víc. 

Nyní se cítím mnohem lépe, mám víc pozitivní energie a co hlavně – mám ráda sama sebe, protože to je nejdůležitější. 

Začala jsem se víc věnovat sama sobě: cvičit, chodit na procházky do přírody. Umím teď říkat ne a nedávat ostatním energii, když ji zrovna sama nemám. 

Přijmula jsem to, co se mi stalo, jako určitou výzvu. 

Pana Radka a jeho program bych doporučila všem, kteří cítí, že chtějí ve svém životě něco změnit. Ale hlavní je udělat první krok, a to je chtít sám.


Denisa, 25 let

Brno

Před STRACH restartem jsem se cítila vystresovaně a vyděšeně - bez nadsázky jsem se bála téměř všeho. Ne akutně, že bych utíkala a schovávala se, ale neustále jsem zažívala pocit životní nejistoty a úzkosti a strachu, že selžu a zklamu.

Chtěla jsem změnit hlavně ten nepříjemný vnitřní pocit, co mě všude pronásledoval a neustále mě nutil dělat víc, líp, neodpočívat a valit toho na sebe příliš. Bála jsem se selhání, tak jsem zkrátka dělala pořád a všechno. A všechno sama. Cítila jsem, že už nemůžu, a proto jsem si řekla o pomoc Radkovi.

Teď se cítím uvolněněji. A hlavně už umím pojmenovat, co se ve mně děje a některé špatné myšlenky včas zachytit a zpracovat je v mysli a v deníku, takže nedostávám tak často záchvaty úzkosti

A to je zároveň to, v čem mi Radek pomohl nejvíc. Program mi pomohl pochopit, co se se mnou děje, pojmenovat ty stavy a myšlenky a zamyslet se nad tím, kde se berou. 

Naučila jsem se být na sebe hodnější, uvědomila jsem si, co mi škodí a ze svého života to postupně vyhazuji. Taky jsem se naučila přijmout sebe sama jako skvělou a dokonalou bytost, netrestat se za domnělé prohřešky, ale naopak se pochválit za to, co se mi povedlo a odpustit si to, co se mi nepovedlo

Opravdu mě to nasměrovalo tam, kam jsem potřebovala. Stále na sobě pracuji, ale teď už s radostí a pochopením k sobě samé.

Restart bych doporučila všem, kteří mají pocit, že jim někde něco v životě neladí a jsou ochotní se trochu přeprogramovat, nepodléhat už naučeným strachům a vyčistit si hlavu od "bordelu", který jim tam za roky života nanesli ostatní lidé, ale nevědomky i oni sami.


Lenka, 35

řidička, Brno