Filozofie

Kdo jsem a proč to dělám


LIDI NEZMĚNÍŠ. MŮŽEŠ JIM JEN UKÁZAT CESTU A PROBUDIT V NICH CHUŤ SE PO NÍ VYDAT.9 myšlenkových vněmů a nadhledů,  propojení 4 principů, aktivace vašeho postupného sebe poznání a uzdravování a více jak 21 technik nám k tomu budou oporou.

Pomocí technik  HAPTOTERAPIE a MINDFULNESS  vytvoříme spolu řešení.

Haptotherapie

je terapie, která vám pomůže navázat větší kontakt s

tím, co cítíte. Tato terapie se používá při problémech, včetně (nepochopených)  problémů, stresu a vyhoření, zpracování traumatu nebo otázek týkajících se osobního rozvoje.

Haptotherapeut s vámi hledá to, co si myslíte, co cítíte, jak jednáte a kdo jste. Skrze své vlastní tělo zažijete, co je aktuální v souvislosti s vámi samotným a s druhými. Zkušenosti se v průběhu sezení pojmenovávají, objasňují a stávají se pro vás jasnými. 

Haptotherapie pracuje s vašimi pocity jako vstupem. 

V haptotherapii společně hledáme jasný a konkrétní způsob obnovení rovnováhy mezi hlavou (co si myslím a jaké mám názory) a tělem (co cítím a jaké mám zkušenosti).

Mindfulness

je stav aktivního a otevřeného pozorování přítomnosti. Tento stav je popsán jako pozorování svých myšlenek a pocitů, aniž bychom je posuzovali jako dobré nebo špatné. Mindfulness se využívá při meditaci a pomáhá 

uvolnit stres a zlepšit celkovou pohodu.  RADEK PŘIBYL 27.6 1974 (RAK)

PRŮVODCE NA CESTĚ vaší detoxikace nejen hlavy


Zdravím všechny, kdo hledáte uzdravení pomocí souvislostí. Jsem Radek – fyzio kouč a průvodce uzdravením. Píšu o svém putování po různých zákoutích mysli, emocí, vzorců a zdraví. Pomáhám lidem najít cestu do nitra, uvidět souvislosti psychiky a bloků v těle, nastartovat nové myšlenkové vzorce, restartovat tělo a nastavit proces uzdravení.


STAVTE SE A UVIDÍTE ............... začnou se dít zajímavé věci

Od roku 1993 se začala dráha podnětů a zkušeností v oboru fitness i somatiky.  Několik let jsem pracoval jako konzultant na téma dietologie - doplňková výživa, vybavení domácích a nejen rehab.center (2001-2012)

Získané licence

Akreditace (2010) fitness lektora a specialisty v tomto oboru. Gravity foundation rozvoj pohybu pomocí GRAVITY techniky(2012).  Osobní rozvoj NLP, EPIGENETIKA, HERMETISMUS, SOCIOLOGIE, PSYCHOSOMATIKA. Sociální sektor (práce s handicap. lidmi) a služby vněm. Soukromý nejen pohyb. konzultant na téma psychohygiena s programy na míru řešící propojení a nasměrování jedince k řešení jeho situace.

Lidé, kteří SE SNAŽÍ být sami se sebou fyzicky i vnitřně v  souladu, překonávají překážky snázeji.

................................................................................................................